Jedna z naszych realizacji, hotel DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, znalazł się w czołówce obiektów konferencyjnych w Polsce, niespełna 2 lata po jego oficjalnym otwarciu. W 2015 r., zorganizowano tam ponad 1000 imprez dla prestiżowych firm z różnych branż.

W hotelu znajduje się centrum konferencyjne, restauracja, nowoczesne centrum fitness, w pełni wyposażona siłownia, basen z niskozasoloną wodą i fantastyczne SPA oraz ZAZEN Club&Lounge – w podziemiach obiektu.

Obiekt oferuje 360 pokoi i, aż 5 000 m2 powierzchni eventowej, dającej szerokie możliwości aranżacyjne.

Hotel został wyróżniony w kategorii „HOUSEKEEPING AWARD OF EXCELLENCE”, w której pod uwagę brane są przede wszystkim świeżość i czystość całego obiektu oraz poszczególnych pokoi. Nagrody przyznawane są na podstawie ankiet, które wypełniają Klienci wszystkich 370 hoteli, należących do sieci, dlatego są one tym bardziej cenne dla laureatów. Warszawski hotel uzyskał najlepszy wynik w regionie Europy i Bliskiego Wschodu.

Dodatkowo, DoubleTree by Hilton został zwycięzcą Profit Hotel Awards 2015, w kategorii: Hotel biznesowy/konferencyjny. Profit Hotel Awards to jedyny, doroczny konkurs w Polsce, w którym przedstawiciele branży wybierają najlepsze hotele i obiekty noclegowe.

Ogromnie cieszy nas fakt, że DoubleTree by Hilton nie jest jedynym hotelem, wyposażonym w nasze urządzenia, który został finalistą tego konkursu. Aries Hotel & SPA w Zakopanem, także zakwalifikował się do finału, w następujących kategoriach: Hotel 4-5 gwiazdek, Hotel/Obiekt SPA, Hotel/Obiekt rekreacyjny – Sport & Fun oraz Hotel/Obiekt dla rodzin z dziećmi (razem z DoubleTree by Hilton), w której zwyciężył.

Gratulujemy!